Vyberte si kolekci

Vše

Ambasadors

Look

Top

Vše

Look + Top + Ambasadors

Ambasadors

Výběr od našich ambasadorek módy

Look

Výběr od předních návrhářů

Top

Výběr od TOP světových návrhářů

Vyberte si kolekci

Vše

Ambasadors

Look

Top

Vše

Look + Top + Ambasadors

Ambasadors

Výběr od našich ambasadorek módy

Look

Výběr od předních návrhářů

Top

Výběr od TOP světových návrhářů

Vítejte na ŠTENDEŘE! Přihlašte se nebo zaregistrujte.
Úvod O Štendeře Proč je tu ŠTENDERA

Proč je tu ŠTENDERA

móda a my ... znáte to taky?

Móda je nedílnou součástí našeho života. Pro většinu nás žen hodně důležitou součástí.

Sledujeme módu a trendy, toužíme po novinkách, řešíme to s kamarádkami, je to pro nás zábava, ale občas i stres. Většina z nás zná stav, kdy nemáme co na sebe na párty, jdeme na důležitou schůzku nebo se kamarádka vdává.... A zase stojíme před svojí šatnou a probíráme se kousky, které se právě teď nehodí. No přiznejte se, která z Vás tuto situaci nezažila?

Proto je tu ŠTENDERA

Je to revoluce ve Vašem šatníku.

Teď se ale blýská na lepší časy, ŠTENDERA, to je revoluce ve Vašem šatníku. ŠTENDERA Vám umožňuje vybírat si z velkého množství kvalitního oblečení různých stylů od předních světových značek, ale také českých módních návrhářů. Naleznete zde ty správné kousky pro Vaše párty, důležité schůzky, firemní večírky, setkání s kamarádkami a nebo jen tak pro dobrý pocit, protože my ženy přece chceme být stále krásné, ne?

Je to tak snadné.

ŠTENDERA Vám přínáší možnost mít vysněnou šatnu přesně podle Vašeho stylu.

ŠTENDERA Vám přináší možnost mít vysněnou, krásnou virtuální šatnu podle Vašeho stylu se všemi vybranými kousky ze ŠTENDERY, které se Vám líbí, po kterých toužíte. Kdykoliv si vybraný kousek ze své šatny můžete půjčit. K dispozici ho máte již druhý den, kdekoliv nejen v Čechách a na Moravě, ale i na většině Slovenska. Svůj zapůjčený kousek najdete a také vrátíte na nejbližší pobočce Zásilkovny, kterých je v ČR a SR více než dva tisíce. Oblečení na Vás bude čekat připravené pro Vaši událost ve speciálním ŠTENDERA bagu.

Zodpovědně k sobě a okolí

Se ŠTENDEROU už nemusíte bojovat s velikostí Vašeho šatníku.

Se ŠTENDEROU už nemusíte bojovat s velikostí Vašeho šatníku a zároveň snížíte Váš stres, šetříte čas a možná i Vaší peněženku. A v neposlední řadě, se ŠTENDEROU bojujete proti tzv “rychlé módě” (móda na jednu sezónu, jednu příležitost) a tím se chováme zodpovědně k udržitelnosti životnímu prostředí kolem nás. Revoluce Vašeho šatníku je takto snadná. Chcete to s námi zkusit?

online půjčovna i v mobilu

Váš nový šatník bez limitu.

ŠTENDERA je k dispozici ve Vašem mobilním telefonu od listopadu 2019. Buďte s námi ve spojení! Novinky o ŠTENDEŘE naleznete na FB a Instagramu.

líbí se vám nápad? pojďte do toho s námi!

Pokud Vás koncept ŠTENDERY zaujal, můžete být součástí našeho týmu a podílet se s námi na dalším rozvoji ŠTENDERY, protože Vaše komentáře a názory jsou pro nás to nejdůležitější. Napište nám Vaše jméno a e-mail. Ozveme se Vám.

Vaše celé jméno * Váš email *
Bezpečnostní kód: Opište kód z obrázku (použijte VELKÁ písmena)